Fotogalérie

Európska noc výskumníkov 2023 v Košiciach

Pozrite si oficiálne fotografie z Európskej noci výskumníkov v Košiciach. V prípade, že máte záujem vidieť viac fotiek, prípadne si ich chcete stiahnuť v lepšom formáte, nájdete ich na tomto odkaze.

Obrázkov v galérii: 14

Európska noc výskumníkov 2023 - aktivita Veda v osade

Pozrite si oficiálne fotografie z aktivity Európskej noci výskumníkov - Veda v osade . V prípade, že máte záujem vidieť viac fotiek, prípadne si ich chcete stiahnuť v lepšom formáte, nájdete ich na tomto odkaze.

Obrázkov v galérii: 8

Európska noc výskumníkov 2023 v Poprade

Pozrite si oficiálne fotografie z Európskej noci výskumníkov v Poprade. V prípade, že máte záujem vidieť viac fotiek, prípadne si ich chcete stiahnuť v lepšom formáte, nájdete ich na tomto odkaze.

Obrázkov v galérii: 9

Európska noc výskumníkov 2023 v Žiline

Pozrite si oficiálne fotografie z Európskej noci výskumníkov v Žiline. V prípade, že máte záujem vidieť viac fotiek, prípadne si ich chcete stiahnuť v lepšom formáte, nájdete ich na tomto odkaze.

Obrázkov v galérii: 18

Európska noc výskumníkov 2023 v Banskej Bystrici

Pozrite si oficiálne fotografie z Európskej noci výskumníkov v Banskej Bystrici. V prípade, že máte záujem vidieť viac fotiek, prípadne si ich chcete stiahnuť v lepšom formáte, nájdete ich na tomto odkaze.

Obrázkov v galérii: 30