Výskumníci - Prihlasovací formulár

Vážené výskumníčky, vážení výskumníci, priatelia vedy, 

Poznačte si v kalendári dátum 29. septembra 2023, pretože prichádza ďalší ročník Európskej noci výskumníkov.

S veľkou radosťou Vás pozývame na najväčšie vedecko-popularizačné podujatie na Slovensku.

Zapojenie sa do Európskej noci výskumníkov vám poskytuje jedinečnú príležitosť prezentovať svoju prácu, výskum a samotné objavy. Je to skvelá príležitosť zdieľať svoje vášne a nadšenie pre výskum s verejnosťou, naviazať nové kontakty s vedcami a získať spätnú väzbu. Počas celého dňa môžete návštevníkom prezentovať svoju prácu, demonštrovať experimenty a poukázať na fakt, že vaše výskumné oblasti ovplyvňujú a formujú svet. 

Prečo je však popularizácia vedy tak dôležitá? Popularizácia vedy umožňuje prekonať bariéry medzi vedcami a verejnosťou. Pomáha vytvárať vzrušujúci a interaktívny priestor, v ktorom je možné zdieľať vedomosti a inšpirovať ľudí všetkých vekových skupín. Týmto spôsobom chceme otvoriť dvere pre nové generácie, ktoré tu môžu objaviť svoju vášeň pre vedu a inovácie.

Spustili sme oficiálne prihlasovanie do vedeckých stánkov a na vedecké prednášky, prihlásiť sa môžete pomocou prihlasovacích formulárov. Je už len na vás, akou formou chcete svoju prácu prezentovať. 

Prihlasovanie do vedeckých stánkov bolo predĺžené do 14.7.2023
PRIHLASOVANIE JE UKONČENÉ!

Prihláste vedecký stánok 

Prihláste vedeckú prednášku

Nepozdáva sa Vám ani jedna forma prezentácie? Čo tak si pripomenúť študentské časy a navštíviť či už svoju alebo inú vybranú základnú, či strednú školu! Môžete si zaspomínať na časy, keď ste sami sedávali v laviciach. Prostredníctvom formátu Navštív svoju školu - Spoznaj svojho vedca máte možnosť prezentovať Vašu inštitúciu, výskum a podnietiť tak žiakov a študentov k štúdium STEM odborov. Prezentáciu je možné uskutočniť pred alebo po samotnom podujatí, ktoré sa koná 29.09. Prihlasovanie je otvorené do konca októbra. Viac o aktivite sa dozviete TU

Prihláste sa do aktivity Navštív svoju školu - Spoznaj svojho vedca

Prihlasovanie nie je limitované a prihlásiť sa môžete na všetky aktivity.

Nezabudnite aj naďalej sledovať náš web a sociálne siete, kde budeme postupne zverejňovať nové informácie.

Tešíme sa na Vás!