Video súťaž - Vedecká video výzva

Súťaž bola ukončená.

Gratulujeme víťazke. 

Víťazkou sa stala Sára Margita Balušíková, ktorá sa zapojila do súťaže s videom, ktoré bolo kreatívne a pútavo spracované, taktiež obsahovalo viaceré vedecké fakty a tým pádom ponúklo presah medzi zábavou a vzdelávaním.

Vedecká video výzva

Súťaž trvá od 8. do 24. septembra 

Veríte, že sú veda a výskum pre spoločnosť dôležité? Máte chuť svoju kreativitu pretaviť do popularizácie vedy a tým motivovať ostatných? Ak áno, máme tu pre vásjedinečnú príležitosť, ako svojou tvorbou motivovať ostatných k objavovaniu vedy. Vitajte v súťaži "Vedecká pozvánka - Veda na Instagrame"! 

Vašou úlohou bude vytvoriť krátke video -REELS, ktoré nielenže osloví verejnosť, ale ju aj povzbudí k účasti na Európskej noci výskumníkov 2023. Vaše video tiež musí obsahovať akýkoľvek fascinujúci vedecký fakt. Môže to byť informácia o hviezdach, bunkách, mikroorganizmoch, alebo čokoľvek iné, čo vás fascinuje v rámci vedy a inovácií.Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, je potrebné mať verejný profil a k vášmu videu pridať hashtag #Nocvyskumnikov2023. Týmto spôsobom zabezpečíte, že vaša tvorba bude súčasťou komunity milovníkov vedy .Video môže byť zábavným a inšpiratívnym spôsobom, ako osloviť širšiu verejnosť.  

A teraz to najlepšie - súťažíme na Instagrame a spolupracujeme s uznávaným popularizátorom vedy "VEDÁTOROM" Samuelom Kováčikom! To znamená, že vaša tvorba dostane šancu osloviť širokú komunitu vášnivých vedeckých duší. 

Čo môžete vyhrať?  

Výhrou v súťaži „Vedecká Video výzva“ je Vedátorský balíček spolu s knihou od Samuela Kováčika a jeho podpisom spolu v hodnote 70€.

Kedy sa dozviete výsledky?

Výherca súťaže bude o svojej výhre oboznámený prostredníctvom súkromnej správy na sociálnej sieti Instagram, a to najneskôr do 28. septembra 2023. Výherca bude taktiež vyhlásený na webovej stránke, sociálnych sieťach vyhlasovateľov a na podujatí Noc výskumníkov 2023 v bratislavskej Starej tržnici.


Cena bude výhercovi odovzdaná na podujatí. V prípade neprítomnosti výhercu, bude cena odovzdaná zástupcovi, ktorého nám výherca vopred nahlási. Staň sa súčasťou súťaže "Vedecká Video výzva" a buď tým hlasom, ktorý otvára oči a motivuje ostatných! #NocVýskumníkov2023 #Vedátor. 

Spoločne môžeme urobiť pre šírenie vedy viac ako si myslíte!Tešíme sa na vaše videá a prajeme vám veľa šťastia! 

 

Pozorne si prečítajte pravidlá súťaže.