Loď Kriváň

Kedy? - 29. 9. 2023 (piatok) v Bratislave
Kde? -  pontón P-40 pod Starým Mostom, neďaleko Eurovei

Vitajte na palube lode Kriváň, miesta kde sa stretávajú veda a vášeň pre objavovanie! Keďže jednou z hlavných tém tohtoročného podujatia je VODA, inšpirovalo nás to k tomu, aby sme vám ponúkli niečo špeciálne! Pripravili sme si pre vás nezabudnuteľný zážitok, ktorý spája odbornosť, zábavu a nové poznatky. Loď Kriváň bude počas celého dňa pristavená na pontóne č. 40 pod Starým mostom. Je to len kúsok od Starej tržnice, takže sa tam viete dostať pohodlne sa rýchlo. Loď Kriváň pre vás zabezpečujeme v spolupráci s SVP - SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik

Program na lodi prináša rannú a večernú plavbu s odborným výkladom expertiek z Výskumného ústavu vodného hospodárstva. Ale to nie je všetko! Na palube lode budú počas celého dňa interaktívne vedecké stánky a experti, ktorí vás zasvätia do tajov vodných ekosystémov a ochrany vody. Okrem toho vás čakajú diskusie a prednášky, na ktorých budete mať príležitosť prehĺbiť svoje vedomosti a diskutovať s odborníkmi.

Pre zabezpečenie pohodlia a kvality zážitku je kapacita plavby lode Kriváň obmedzená. Preto je nevyhnutné, aby ste sa zaregitrovali čo najskôr vopred a zabezpečili si svoje miesto na palube bez zbytočných obmedzení. Tešíme sa na vás a na spoločné objavovanie krás, ktoré nám naša voda ponúka.

POČAS DŇA JE VSTUP NA PALUBU LODE VOĽNÝ. REGISTRÁCIA JE POTREBNÁ LEN NA RANNÚ a VEČERNÚ PLAVBU. 

Registrujte sa na plavbu 

-prihlasovanie ukončené, kapacitata naplnená

Celý Program na lodi Kriváň nájdete tu:

Mapka: pontón č.40

Zdroj mapky: https://kidstown.citylife.sk/koncert/plavba-dunajom-s-paci-pac